Za štěňaty (srpen 2018)

V rámci naší dovolené jsme se postupně setkali se všemi 3 štěňaty Gwen v jejich nových domovech.

Setkání první – Aisha (18.8.2018)

 

Prvorozená fenka Aisha je velmi aktivní, sportovně stavěná, čilá. K mámě Gwen se radostně hrnula, ta byla ze setkání asi nejméně „nadšená“ z nás všech (vypadá to, že tak nějak ví o tom, že své rodičovské úkoly má za sebou a tuto kapitolu si pro sebe uzavřela). Kromě Prahy si může užívat i krás Hořovicka na chalupě svých majitelů.

Setkání druhé – Abigail (19.8.2018)

Druhá fenka Abigail dělila prázdninový čas mezi Prahu, pobyt s psí kamarádkou Tiffany pod Brdy a na hlídání chalupy svých páníčků i s jejich „mláďaty“ na Zbirožsku. Oproti Aishe k nám zprvu byla více nedůvěřivá, Gwen ji zařadila do dění dne stejně jako den před tím Aishu. Ale ze společné fotky je zřejmé, že jablko nepadlo daleko od stromu. Zbarvením a někdy i pohybem nebo jen nakloněním hlavy, celá máma. A když jsme se viděli druhý den, tak nás sice jako správný hlídací pes nahlásila štěkáním, ale potom byla na pár hodin „naše“. Doufáme, že se s ní někdy uvidíme na některé z výstav.

Setkání třetí – Abbadon (24.8.2018)

Psí kluk Abbadon tráví ze 3 sourozenců nejvíce času v bytě svých majitelů na okraji Prahy, kde mu společnost dělají i 3 kočičí kamarádky. Majitele překvapil tím, že se k nám hned z počátku „měl“, je k cizím lidem nedůvěřivý. A tak z toho vyplývá to, co nás moc těší. Že pro něj – stejně jako pro jeho psí sestry – nejsme cizí. Chodí na psí cvičiště, možná se pustí i do agility.